Opinie

Zobacz co inni mówią o
Healthy Studio Online

Pilates z Olą jest super! Ola wspaniale rozpoznaje nasze potrzeby i tak prowadzi zajęcia byśmy skorzystały jak najwiecej i miały motywację do dalszych ćwiczeń. Jest cierpliwa ale nie odpuszcza, skutecznie nas wspiera kiedy wydaje się, że nie już mamy siły! Zwraca uwagę na szczegóły przy wykonywaniu ćwiczeń: odpowiednią pozycję, oddychanie, picie wody... Ma w sobie pasję i dużo pogody ducha, tym też się z nami dzieli! Bardzo dziękuję Olu!
Ania
Ola jest fantastyczną trenerką, pełną zaangażowania, kreatywną, pozytywną i angażującą. Jej niesamowita energia udziela się uczestniczkom zajęć. Nieważne, czy są one realizowane online, czy w realu - zawsze jest tak samo energetycznie. Nie jest lekko - pot się leje, bo Ola jest wymagającą trenerką. Ale mimo że z natury nie przepadam za ćwiczeniami, na te z Olą zawsze czekam z niecierpliwością i radością.
Bratka
Treningi z Olą to prawdziwa chwila dla siebie. Wreszcie mogę wrócić do formy po porodzie. Wystarczył niecały miesiąc, by zauważyć rezultaty: zarys mięśni brzucha i zdecydowanie smuklejsze nogi. Treningi są bardzo urozmaicone, przyjemne i energetyzujące. Nie mogę się doczekać następnego!
Kinga
Zajęcia z Olą zdecydowanie polecam każdemu. Nie tylko są świetnym relaksem dla głowy, ale na prawdę działają na ciało. Poprawiaja formę , rzeźbę. Ola doskonale wszystko pokazuje i cierpliwie tłumaczy, a do tego zajęcia nie są nudne. Nigdy nie myślałam ze mogą mnie tak wciągnąć onlinowe zajęcia i z niecierpliwością będę czekała do kolejnych!
Gosia
Gorąco polecam pilates z Ola online! Zajęcia super przygotowane i prowadzone, sprawiły, ze można było utrzymać formę w czasie kwarantanny i przygotować się do lata 🙂 prowadząca zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata!
Magda O.

Copyright © 2020 healthystudioonline.pl by Aleksandra Gelo-Piesta

Regulamin | Polityka prywatności