O mnie

Nazywam się Aleksandra Gelo-Piesta. Jestem psychologiem, certyfikowanym coachem, trenerem biznesu i rozwoju osobistego, trenerem mentalnym, instruktorką Pilates. Ambasadorką zdrowego ciała, umysłu i duszy.

Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Społeczna, a także Martin College of Sydney w Australii na kierunku Marketing oraz jestem absolwentką Szkoły Coachów Grupy SET i Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET. Od kilku lat prowadzę firmę szkoleniowo-coachingową Gelo Coaching & Trainings. Prowadzę szkolenia biznesowe, indywidualne sesje coachingowe, warsztaty grupowe oraz holistyczne wyjazdy. Współpracuję zarówno z firmami, jak i z osobami indywidualnymi. Od 2016 roku tworzę holistyczny projekt dla kobiet CRAZY WOMEN GO HEALTHY, a także projektu work-life balance dla firm BUSINESS GOES HEALTHY.

Od września 2018 współpracuję z holistycznym centrum sportu Ani Lewandowskiej – Healthy Center by Ann.

Głęboko wierzę, że najlepsze efekty można uzyskać w podejściu holistycznym, pracując jednocześnie z ciałem, umysłem, emocjami i rozwojem duchowym. Własnie dlatego w swojej pracy i w swoich programach wykorzystuję różnorodne metody rozwojowe tj. coaching, techniki szkoleniowe, techniki neurolingwistycznego programowania umysłu (NLP), elementy Mindfulness, techniki oddechowe, medytacje, afirmacje oraz trening mentalny i praca z wizualizacją, a także wiele innych. Stale uczę się i rozwijam swoje umiejętności oraz kompetencje.

Prywatnie jestem spełniającą się kobietą. Pasjonatka uśmiechu, dobrych relacji, równowagi życiowej, sportu, zdrowego odżywiania, długich wycieczek po górach, a także swojej pracy, w której inspiruję, motywuję, zarażam dobrą energią i pomagam ludziom osiągać szybciej zamierzone efekty.

Mam ogromną nadzieję, że na tej platformie znajdziesz wartościowe i merytoryczne kursy dla siebie, dla Twojego zdrowego, mocnego i sprężystego ciała, zdrowego umysłu i odporności psychicznej, jak również spokojnej duszy, dzieki której otworzysz się na szczęśliwe serce.

Ola

Copyright © 2020 healthystudioonline.pl by Aleksandra Gelo-Piesta

Regulamin | Polityka prywatności